XXIII Niedziela zwykła 08.09.2024

1. Dziś w  naszej  parafii  przeżywamy  Dzień  Seminaryjny.  Modlitwą  i  ofiarą  wspieramy   WSD  w  Kielcach  i  modlimy  się  o  nowe  powołania  z  naszej  parafii
  2. W przyszłą  niedzielę   na  Mszę  św.  o  g.  10.00   zapraszam   kandydatów  do  Bierzmowania   wraz  z  rodzicami.   Po   Mszy  św.  spotkanie formacyjne.
  3. 28 września  (sobota)   Parafia   organizuje  pielgrzymkę  autokarową  do  sanktuarium   Matki  Bożej  Fatimskiej   na  Krzeptówkach  w  Zakopanem.  Wyjazd  z  przed  kościoła  o   g.  6.00   Zaliczka  50  zł
  4. Proszę, aby  trawę  po  sprzątaniu  grobów  wrzucać  do  betonowych  boksów
  5. W  sobotę  14  września  w  g.   9.00 – 12.00  odbędzie  się  zbiórka  parafialna  przeznaczona  na  dokończenie  prac  przy  elewacji  zewnętrznej  naszego  kościoła.
  6. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na rzecz naszego Kościoła.

– w piątek -św. Jana Chryzostoma
– w sobotę -święto Podwyższenia Krzyża św.

8.  Na kolejne nabożeństwo Fatimskie zapraszam w piątek o godz. 19.00. Msza św. z kazaniem, różaniec, procesja fatimska  wokół  kościoła.

1. I  komunia św.  w przyszłym roku planowana jest na sobotę 10  maja.
  2. Diecezjalny Dzień Ministranta odbędzie się 21 września, w sobotę, w Miechowie. Zapisy  w  zakrystii. Zapraszam także chętnych chłopców do służby przy ołtarzu.
  3. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Wszystkim Parafianom i Gościom w rozpoczynającym się tygodniu życzę  Bożego błogosławieństwa i opieki św. Stanisława  bm.