XXIV Niedziela Zwykła 15.09.2024 roku

1. Przeżywamy  XXIV  niedzielę  zwykłą
  2. 27 września (piątek)  w  g.  10-12  w  ośrodku  zdrowia  w  Sobkowie  odbędzie  się  komputerowe  badanie  ostrości  widzenia  w  kierunku  doboru  okularów.  Więcej  informacji  w  gablocie  z  ogłoszeniami.
  3. Diecezjalny Dzień Ministranta odbędzie się 21 września, w sobotę, w Miechowie. Zapisy w  zakrystii.  Wyjazd  z  przed  kościoła  o  g  8.00
  4. W sobotę 28 września na Targach Kielce odbędzie się forum ewangelizacyjne pod hasłem „ Chrystus Nadzieją”. Informacje na stronie internetowej kielce.odnowa.org
  5. Zapraszam na pielgrzymkę Kół Różańcowych do parafii św. Brata Alberta w Busku Zdroju w sobotę 5 października. Zapisy i informacje w zakrystii.
  6. Składam serdeczne podziękowanie  przedstawicielom  Rady  Parafialnej  i  tym  wszystkim,  którzy  zaangażowali  się  w  przeprowadzenie  zbiórki  na  remont  elewacji  zewnętrznej  naszego  kościoła. Bóg  zapłać.

w poniedziałek – świętych  Korneliusza  i  Cypriana

w środę – św Stanisława Kostki. Patrona Polski

-w piątek- św. męczenników Andrzeja Kim Taegon i, Pawła Chon  Hasang  i Towarzyszy

– w sobotę – święto św. Mateusza , Apostoła i Ewangelisty

1. 28  września  (sobota)   Parafia   organizuje  pielgrzymkę  autokarową  do  sanktuarium   Matki  Bożej  Fatimskiej   na  Krzeptówkach  w  Zakopanem.  Wyjazd  z  przed  kościoła  o   g.  6.00   Zaliczka  50  zł
  2.  Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrego tygodnia. Niech Dobry Bóg nam błogosławi.