Ogłoszenia duszpasterskie – XX Niedziela zwykła 18.08.2024

1. Przeżywamy XX  niedzielę  zwykłą  w  ciągu
  2. W sobotę   do  pomocy  przy  pracach   porządkowych  zapraszam   rodziny  z  Sokołowa  Górnego  od   p. KOTARZEWSKICH   do   REMIZY   w  godzinach  od  9.00  do  12.00  Z  serca  dziękuję.
  3. W przyszłą niedzielę zapraszam  wszystkich  na  Dożynki  parafialne.   Na  Mszy  św.  o  g  12.00   podziękujemy  Bogu  za  obfitość  plonów  naszej  ziemi  i  dobrą  pogodę.  Zbiórka  o  g  11.30  na  placu  przy  świetlicy,  skąd  procesjonalnie  udamy  się  do  kościoła.  Po  uroczystej  Mszy  św.  przejście  na  plac  za  kościołem,  gdzie  będzie  przekazanie  chleba,  obtańczenie  wieńca  dożynkowego,  poczęstunek  oraz  zabawy  i  konkursy. Zapraszam  wszystkich.
  4. Trwają prace  przy  kościele  w  ramach  „Polskiego  Ładu”.    Remontu   wymaga   całość   elewacji,  ale  niestety  nie  wystarczy  na  to   środków     Jeżeli   zdecydowalibyśmy    się  na  wkład  własny,  to  całość   prac,   łącznie  z  malowaniem   byłaby   wykonana  już  w  pażdzierniku.  Od  nas  zależy,  czy  prace   zakończymy  w  tym  roku,  czy  zostaną  przedłużone  w  czasie.
  5. Zachęcam  do lektury prasy katolickiej
  6. Dla naszej Parafii zostały opracowane Standardy Ochrony Małoletnich. Są dostępne na stronie internetowej Parafii, w kancelarii Parafialnej i wersji skróconej w gablocie.

Wszystkim Parafianom i Gościom w nowym tygodniu życzę wielu łask i Bożego błogosławieństwa.